EestiРусскийEnglishDeutsch
Tellimisinfo

Üldinfo


Selleks, et otsida, valida ja osta kaupa, ei ole registreerimine meie koduleheküljel kohustuslik. Kauba kohaletoimetamine teostatakse postiga. Olenevalt tellimuse maksumusest kehtivad allahindlused. Täpsemalt allahindlustest saate teada alajaotuses Tellimine. Kauba ostmisel väljaspool EL kehtib lisa allahindlus 15% käibemaksu arvelt. Me toimetame kaupa kohale kõikidesse riikidesse, kuhu on võimalik kohaletoimetamine postiga. Kauba eest tasumine toimub eurodes. 

Tellimine

Leidke üles vajalik kaup ja tellige seda, kasutades Korvi. Teie poolt tellitud kaup, mis on valmis ärasaatmiseks, säilitatakse Korvis kuni olete raha ülekandnud, kuid mitte kauem kui kaks nädalat.. Maksega viivitamisel mõistliku aja jooksul mõjuvatel põhjustel või kui teil tekib kahtlus, et raha ülekanne võib võtta rohkem aega, võib antud tähtaega pikendada poolte kooskõlastusel. Palun saatke meile email juhul, kui ülekanne hilineb.

Olenevalt tellitud kauba maksumusest pakume teile järgmisi allahindlusi:

 

Kauba maksumus     Allahindlus
50-99 € -1 %
    100-199 € -2 %
    200-299 € -3 %
    300-499 € -4 %
Üle 500 € -5 %

 

Kõik allahindlused arvestatakse automaatselt. Palun ärge vähendage iseseisvalt arve maksumust allahindluse summa võrra veel kord.

Tasumine

Kauba eest tasumine toimub pangaülekandega. Teiste tasumise viiside kohta on võimalik eraldi kokku leppida.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise tasu arvestatakse Eesti Posti tariifide järgi. Kohaletoimetamine on võimalik teostada ka lennupostiga. Soovi korral võite te kindlustada saadetavat kaupa, kindlustuse maksumus moodustab 5% tellimuse maksumusest. Kauba saatmisel väljapoole Euroopa Liitu, vähendatakse teie arve 15% võrra käibemaksu arvelt. Palume arvestada asjaolu, et vastavalt teie riigis kehtivatele eeskirjadele, on võimalik, et kauba kättesaamisel peate te maksma kohaliku maksu.

Saatmine


Igal juhul ei ole kauba saatmine võimalik varem, kui on teostatud kauba eest tasumine. Peale raha laekumist meie kontole, kohustume saatma teile kaupa 3 tööpäeva jooksul (tavaliselt ühe ööpäeva jooksul). Ettenähtamatute asjaolude tekkimisel teavitame teid emaili teel.

Ettetellimus


Me pakume kauba eeltellimuse võimalust tootjafirmadest, kellega oleme partnerluses, juhul kui huvitav teid kaup puudub antud hetkel laos. Kui mingitel põhjustel ei saa te leida teid huvitavat kaupa, kirjutage meile tellimus vabas vormis ning me teeme kõike võimaliku, et teid aidata. Eeltellimuse minimaalne maksumus moodustab tavaliselt 50€. Samuti võite kasutada nupu Kirjuta meile, kui on soovi osta mingit kaupa. Me arvestame neid soove järjekordse tellimuse koostamisel.

Tagasiside


Kui teil tekkisid mingid küsimused kauba olemasolu, tellimise, kohaletoimetamise või tasumise kohta, samuti mistahes soovid voi märkused, on meil alati hea meel teile vastata. Selleks kasutage nupu Kirjuta kiri. Kirjavahetuses võite kasutada alljärgnevaid keeli: eesti, inglise, vene.