EestiРусскийEnglishDeutsch
Tooted
OstukorvMakseviisid
Ostukorv on tühi
MastercardVisaAmexApple PayGoogle Pay
 
SwedbankSEBLHVLuminor
 
Coop PankCitadele PankSEPA-Überweisung

ESU 59222: LokPilot 5 Fx dekooder Plux22 NEM658 (funktsioonidekooder)


ESU 59222
LokPilot 5 Fx dekooder Plux22 NEM658 (funktsioonidekooder)

Kõik tooted tootjalt ESU


LokPilot 5 Fx ja selle kaksik LokPilot 5 Fx DCC on kompaktsed funktsioonidekoodrid, mille pindala on 16,5 mm x 15,5 mm.
Need sobivad kõikidele N-, TT-, H0- sõidukitele, hoonetele, mehhanismidele ilma mootorijuhtimise vajaduseta, kuid mis peavad suutma lülitada erinevaid valgusefekte ja mehaanilisi ajameid.
10 täiustatud funktsiooniväljundi ja kahe loogilise tasemega (servo) saate nüüd väiksemaid mudeleid varustada standardsete valgustusfunktsioonidega. Võimalusena saate ühendada PowerPackiga.
LokPilot 5 Fx ja LokPilot 5 Fx DCC dekoodrid on varustatud 8-kontaktilise liidesega, nagu 21MTC versioon (lülitatav AUX3, AUX4 või võimendatud loogikatase) või PluX22 versioon.

Režiimid

LokPilot 5 DCC on "puhtatõuline" DCC dekooder. 14–128 kiirussammu on sama loomulikud kui 2- ja 4-kohalised aadressid. Käivitada saab kuni 32 funktsiooni. Tänu RailComPlus®-ile registreerivad dekoodrid automaatselt sobiva DCC-süsteemi nagu ESU CabControl.
Dekooder aktsepteerib kõiki DCC programmeerimisrežiime ja tänu RailCom®-ile saab CV väärtusi lugeda põhirajal RailComiga varustatud DCC süsteemidega. Käsujaamade jaoks, mis programmeerivad ainult CV-sid vahemikus 1–255, on olemas abi-CV-registrid.
LokPilot 5 DCC dekooder tunneb ära nii Märklin® piduri sektsioonid kui ka ZIMO® HLU / ZACKCommands või Lenz® ABC süsteemi. Võimalik on ka pidurdamine DCC pidurimoodulitega või alalispingega. Samuti peatub see Selectrix® piduridioodiga. ABC automaatne süstik võimaldab automaatset pendeldamist kahe rongijaama vahel.
LokPilot 5 DCC dekoodrit saab kasutada alalisvoolu analoogrongides. Maksimaalset kiirust saab määrata eraldi.
Dekooder lülitub töörežiimide vahel täisautomaatselt "lennult".

Funktsioonid

Teame, et soovite, et teie vedurid oleksid võimalikult realistlikud. Seetõttu on meil LokPilot 5DCC täis funktsiooniväljundeid. Olenevalt liidese versioonist pakub iga LokPilot 5 DCCDekooderit, millel on vähemalt 10 võimendatud funktsiooni väljundit, millest igaüks on 250 mA väljundvooluga. PluX22 või 21MTC liidesega toimingutes on servo juhtimiseks 4 väljundit või lisatud loogilise taseme väljundid. Saadaval on kõik olulised valgustusfunktsioonid. Iga väljundi heledust saab eraldi seadistada. Dekooder juhib ROCO®, Krois® ja Telex®-ühenduste lahtiühendamisel automaatset lükkamist ja tõmbamist.

Mootor

LokPilot 5 DCC mootori juhtimist on taas põhjalikult täiustatud. Muutuvalt reguleeritav PWM-i taktsagedus vahemikus 10 kHz kuni 50 kHz tagab ülivaikse töö, eriti kella-ankruga mootorite puhul. Töötamine – tüüpiline sumin on minevik. Koormuskontrollil on nüüd kuni 10 CV-d, mida saab raskete juhtumite jaoks kohandada. Unikaalne "Autotune" funktsioon võimaldab dekoodri automaatset kalibreerimist mootoriga. LokPilot 5 DCC dekooder edastab kuni 1,5A mootorivoolu. Piisavalt mahla isegi vanemate mootorite jaoks.

Töökindlus

Soovi korral saab LokPilot 5 DCC-le paigaldada PowerPacki määrdunud rööbaste lõikude sildamiseks.

Kaitse

Loomulikult on kõik funktsiooniväljundid ja mootori väljund kaitstud ülekoormuse eest.
Soovime, et saaksite oma dekoodrit nautida nii kaua kui võimalik.

Või laadige kasutusjuhised alla ESU kodulehelt

Kohe saadaval

23,44 €Hind sisaldab 15% allahindlust kauba saatmisel väljapoole Euroopa Liitu käibemaksu arvelt.
Vajutage siia kui asute Euroopa Liidus