EestiРусскийEnglishDeutsch
Tooted
OstukorvMakseviisid
Ostukorv on tühi
MastercardVisaAmexApple PayGoogle Pay
 
SwedbankSEBLHVLuminor
 
Coop PankCitadele PankSEPA-Überweisung

ESU 58818: LokSound 5 DCC micro dekooder 'tühi' Next18


ESU 58818
LokSound 5 DCC micro dekooder 'tühi' Next18

Kõik tooted tootjalt ESU


LokSound 5 mikro on "väike ime": ainult 21 mm x 10 mm jalajäljega on see vaieldamatult üks väiksemaid LokSoundi dekoodereid, mille oleme kunagi ehitanud. Seega peaks see sobima kõikidele N- ja TT-sõidukitele, kuid sobib ka väikestele H0-sõidukitele. 
LokSound 5 dekooderid on saadaval kõigi populaarsete liidesetüüpidega ning on varustatud suhkrukuubiku kõlariga (11 mm x 15 mm) ja helikorpusega (resonaatoriga).

Töörežiimid

LokSound 5 micro on tõeline mitme protokolliga dekooder. See toetab nii DCC kui ka Motorola®, Selectrix® ja M4. Loomulikult toetab see 14 kuni 128 kiirusastet, samuti 2- ja 4-kohalisi aadresse DCC-vormingus ja kuni 32 funktsiooni. Tänu RailComPlus®-ile registreerivad dekoodrid end sobivates käsujaamades täielikult automaatselt.
See dekooder toetab kõiki DCC programmeerimisrežiime ja tänu RailCom®-ile saate CV-väärtusi lugeda põhiekraanil, kui teil on RailCom®-i toetav käsujaam.
Käsujaamade jaoks on kasulikud registrid, mis hõlbustavad ainult CV-de programmeerimist vahemikus 1 kuni 255.
Motorola® kasutajad saavad kasu kuni 28 kiirusastmest 255 aadressi jaoks. Kolm täiendavat Motorola® aadressi hõlbustavad 16 funktsiooni käivitamist. Integreeritud programmeerimisrežiim võimaldab isegi programmeerida vana hea juhtseadmega 6021.
M4-protokoll toetab automaatset registreerimist mfx®-iga ühilduvates keskseadmetes. LokSoundi dekooder toetab Märklin® piduri sektsioone sama hästi kui ZIMO® HLU pidurduskäske või Lenz® ABC süsteemi. Võimalik on ka pidurdamine DCC pidurigeneraatoritega või alalisvooluga. Lisaks peatub LokSoundiga vedur, kui ahelasse lülitatakse Selectrix® piduri diood. ABC push-pull funktsioon võimaldab automaatset pendeldamist kahe jaama vahel.
LokSound 5 mikrodekooder sobib ka analoog-alalis- ja vahelduvvoolu (!) paigutusega.

Heli

LokSound 5 dekooder suudab samaaegselt taasesitada kuni 10 kanalit. Iga kanal pakub kuni 16 bitti / 31250 kHz ja seega oleme lõpuks saavutanud teie paigutusel hi-fi helikvaliteeti. Praktilistel eesmärkidel ei ole võimalik tuvastada erinevusi originaaliga võrreldes. Kuni 3W väljundvõimsusega D-klassi helivõimsusvõimendi toidab kõlareid lubatud takistusega 4–32 oomi. Tohutu 128 MB helimälu tagab piisava salvestusmahu.

Kõigi üksikute helifragmentide helitugevust saab eraldi reguleerida. Erakordselt paindlik helimootor ilma jäiga vooskeemita hõlbustab kõigi mõeldavate raudteesõidukite prototüüpset simulatsiooni. Kolm eraldi reguleeritavat pidurdusfunktsiooni ja kaks alternatiivset koormastsenaariumi tagavad teile maksimaalse kontrolli oma sõidukite üle.

Funktsioonid

Vaatamata väikestele mõõtmetele on LokSound 5 mikrodekooderil vähemalt 6 võimendatud funktsiooniväljundit ja üks loogikaväljund. Next18 liidesel on veel kaks loogilist väljundit, mida saab vaheldumisi kasutada RC-servo juhtimiseks.
Loomulikult on kõik olulised valgustusfunktsioonid toetatud. Iga väljundi heledust saab eraldi reguleerida.
Dekooder toetab automaatseid tõuke- ja tõmbeliigutusi – tuntud kui sidestusvalss –, mis on vajalikud digitaalsete sidurite (nt ROCO® ja Krois®) ning Telex®-ühenduste usaldusväärseks tööks.

Mootori juhtimine

LokSound 5 mootori juhtimist on veelgi täiustatud. Muutuva PWM-impulsi sagedus vahemikus 10 kHz kuni 50 kHz tagab täiusliku vaikse töö, eriti südamikuta mootorite puhul. Seega on tüüpiline sumin minevik. Koormuse juhtimist saab nüüd reguleerida kuni 10 eraldi CV-ga ja seega saab hakkama ka kõige raskemate juhtumitega. Ainulaadne funktsioon "Auto Tune" hõlbustab dekoodri automaatset kalibreerimist, et see sobiks ideaalselt mootoriga. Mikrodekooder LokSound 5 varustab ettenähtud rakenduste jaoks piisavat mootorivoolu (kuni 0,75 A).

Dekooder väljastatakse ilma heli "tühi" - heliprojekt paigaldatakse tasuta teie valikul ametlikult ESU lehelt.
Uue heliprojekti salvestus on tasuline 15 Euro.

Või laadige kasutusjuhised alla ESU kodulehelt

Kohe saadaval

99,96 €Hind sisaldab 15% allahindlust kauba saatmisel väljapoole Euroopa Liitu käibemaksu arvelt.
Vajutage siia kui asute Euroopa Liidus