EestiРусскийEnglishDeutsch
Tooted
OstukorvMakseviisid
Ostukorv on tühi
MastercardVisaAmexApple PayGoogle Pay
 
SwedbankSEBLHVLuminor
 
Coop PankCitadele PankSEPA-Überweisung

ESU 50094: ECoSDetektori tagasisidemoodul


ESU 50094
ECoSDetektori tagasisidemoodul

Kõik tooted tootjalt ESU


Rongi toimimise automatiseerimiseks tuleks kasutada ECoSDetektori tagasisidemooduleid. Lisaks tavapärasele rööbastee hõivatuse tuvastamisele saab lugeda veduri aadress. Samuti võimaldab see rakendada välist rööbastee juhtimispaneeli.

Suuremate paigutuste korral soovib operaator määrata vedurite ja rongide tegeliku asukoha. Teadmisega, milline rajalõik on hetkel hõivatud või milline rada on varjatud hoovis veel vaba, on võimalik automatiseeritud toimimine.

ECoSDetector ühildub kõigi ECoS-i käsujaamade või Central Station®-iga (eeldusel, et Central Station®-i on värskendatud Central Station®-i värskendustarkvaraga) ja suudab tuvastada kuni 16 rajalõiku. Kahe- või kolmerööpalisi rööpaid saab otse mooduliga ühendada. Lisaks 16 rööbastee hõivatuse andurile või tagasisidesektsioonile suudab iga ECoSDetektor tuvastada ka veduri ID kuni neljal rööbastee lõigul, eeldusel, et kasutatakse RailCom® dekoodereid. Soovi korral saab ECoSDetektori funktsionaalsust laiendada ECoSDetektori laiendusmooduliga. Kui dokitud ECoSDetektori küljele, pakub kuni 32 väljundit, millest igaüks kuvab märgutulega rajaosade olekut või annab sobiva blokeerimissignaali.

Tuvastamine ja tagasiside

ECoSDetektor suudab jälgida kuni 16 rajalõiku ja teatab veduri olemasolust (raja hõivatus). Iga 16 sisendi maksimaalne voolutugevus on 3A. ECoSDetektori moodulil on ka kaks eraldi toitesisendit ja seda saab toita kahest eraldi boosterist.

Usaldusväärse tuvastamise tagamiseks kasutatakse optoliite. Kahe(tavaline) või kolme (Märklin) rööpade süsteemiga töötamist saab hõlpsasti valida džemprite kaudu.

Sisendseadmed

Sisendina saab kasutada ka kuni 16 tavalist lülitusseadet. Sisenditega saab ühendada pilliroo lüliteid, tuvastusraja sektsioone, nuppe või lülituslüliteid. Seejärel töödeldakse teavet käsujaamas.

Veduri aadressi tuvastamine

Lisaks tavapärasele rööbastee hõivatuse tuvastamisele on igal ECoSDetektoril täiendav võimalus jälgida rongi identifitseerimiseks nelja 16 rööbastee lõigust: RailCom® tehnika (nn kohalikud detektorid) abil saate mitte ainult hõlpsalt teada, et praegu on vedur. sellel teelõigul, vaid ka tuvastada, millise konkreetse veduriga on tegemist (veduri aadressi tuvastamine). See töötab aga ainult RailCom®-iga ühilduvate lokodekooderitega.

Nutikas

Teades rongispetsiifilist asukohta, saab ECoS komandojaama marsruudi juhtimismooduli abil rakendada uusi funktsioone. Näiteks saate automaatselt aktiveerida veduri sarve, kui see on möödasõidul raudteeülesõidukohast või määrata, milline vedur on pargitud varjatud hoovi.

Samuti on võimalik lülitite sisendeid tagasilöögist vabastada või hõivatuse detektoreid elektrooniliselt jälgida, et tagada usaldusväärne tagasiside ebausaldusväärse kontakti või väga määrdunud jälgede korral.

ECoSlinki ühendus

Iga ECoSDetektori saab ECoSlink siini kaudu otse käsujaamaga ühendada. Lisaks kõikidele ECoS-i käsujaamadele saate kasutada ka Central Station®-i (täiendatud Central Station®-iga koos tarkvarauuendusega ESU poolt) Siinisüsteemide ja juhtimisjaama galvaaniline isolatsioon tagab parima võimaliku töökindluse ja usaldusväärse andmeedastuse komandojaama.

Käsujaam tuvastab automaatselt kõik ECoSDetektori moodulid ja teave on integreeritud töö juhtimise rutiini. Seadmete seadistamist saab pärast paigaldamist teha ka otse käsujaamaga.

Täiendatav

Vajadusel saab ECoSDetektori tarkvara uuendada, et lisada uusi funktsioone. Käsujaam teostab vajalikud värskendused täiesti automaatselt. See tagab alati, et ECoSDetektor on kõige uuemas tehnilises seisukorras.

Töörežiimid: Otsene siiniühendus ECoSlinkiga. Töötamine ECoS-i või keskjaama uuesti laaditud versiooniga 3.0.0. on võimalik.
Tagasiside osa: 16 tagasiside moodulit
 

Konfigureeritav, kasutades džempreid digitaalsete sisenditena (nt kontaktribade või pilliroo lülitite jaoks) või raja hõivatuse anduritena (vooluandur)

  Tagasisidemoodulite ja käsujaama galvaaniline isolatsioon
  Max 3A voolukoormus tagasiside sisendi kohta
RailCom®: 4 tagasisidesektsiooni 16-st saab soovi korral kasutada RailComi tagasisidesektsioonidena ("kohalik detektor"). Veduri aadressi äratundmine
Mõõdud: 86mm x 86mm x 25mm 
Komplektis: ECoSDetektori tagasisidemoodul, klemmid, ECoSlink siini ühenduskaabel, ulatuslik kasutusjuhend

Või laadige kasutusjuhised alla ESU kodulehelt


Kohe saadaval

175,56 €Hind sisaldab 15% allahindlust kauba saatmisel väljapoole Euroopa Liitu käibemaksu arvelt.
Vajutage siia kui asute Euroopa Liidus